Hledáme senior backend programátory

Knihobot vrací knihy do oběhu. To se nám podařilo už u více než 500 000 knížek v Česku. Za uplynulý rok jsme jsme se pětinásobně zvětšili. Jsme moc rádi, že máme hromadu spokojených zákazníků, viz naše Heureka.

O tom, jak vypadal rok 2021 se můžete dočíst z byznys deníčku našeho šéfa Dominika zde: https://blog.knihobot.cz/ohlednuti-za-rokem-2021/ Jak to vypadá uvnitř, ukazuje fotoreportáž na Aktualne.cz

Naše projekty na rok 2022

V následujících letech nám jde o to, abychom co nejvíce lidem umožnit co nejjednodušší nákup a prodej knížek. V roce 2022 si chceme vyzkoušet zahraničí. Dlouhodobým cílem Knihobotu je zprostředkovávat cirkulaci knih v Evropě. Proto teď připravujeme zahraniční webové mutace.

Zároveň budeme v roce 2022 také ladit e-shop knihobot.cz. Chceme, aby se na něm lidem maximálně jednoduše nakupovalo a také prodávalo.

Náš provoz musí šlapat jako švýcarské hodinky a s tím mu IT pomáhá. Například programováním aplikace na dohledávání knih ve skladu. 

Zároveň budeme rozbíhat další projekty. Některé jsou v zárodku, o některých ještě ani nevíme a s některými můžeš přijít ty.

Jak funguje naše vývojové oddělení?

Momentálně jsme všichni pražští. Kanceláře máme ve Vysočanech na Kolbence, kde máme taky sklady a celý náš provoz. Do kanclu na Kolbence si každý dochází, jak se mu to hodí, nemáme problém s remote.

Součástí našeho malého týmu je seniorní produkt manažerka a seniorní produkt designer, který dodává zadání pro vývojáře ve Figmě. V pátky se potkáváme v kanclu, protože máme v rámci scrumu planning. Každý všední den máme v 10:30 desetiminutový stand-up. Sprint máme na 14 dní.

Děláme si navzájem codereviews.

Používáme Github. Stack je hlavně Typescript a NodeJS. Historické části systému jsou technologicky mix (hlavně PHP), ale když do nich zasahujeme tak je postupně přepisujeme do Typescriptu.

A dovolenou máme celkem 4 týdny.

Zkušenosti a mzda

Očekáváme, že máš několik let zkušeností s frontend i backend vývojem.

Senior: HPP 75k hrubého / IČO 100k (+21k dph)

Od Seniora očekáváme samostatnost a že chce posouvat lidi kolem sebe dopředu. 

Jak se přihlásit?

Napiš e-mail na david.gazdos@knihobot.cz

Připoj něco o sobě, klidně CV, ideálně odkaz na Git nějakého svého projektu. Rovnou nastřel, kdy můžeme dát pohovor, ať se rychle domluvíme. 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *