Knihy k prodeji můžete donést bez balení do všech poboček Levných knih

Po úspěchu v Brně, Jižních Čechách a Vysočině rozšiřuje Knihobot spolupráci s Levnými knihami na celou Českou republiku. Naši zákazníci tak mohou přinést knihy k prodeji osobně na celkem 58 míst v České republice – 56 kamenných poboček Levných knih a 2 pobočky Knihobotu, bez nutnosti předešlého balení knih. 

Od spuštění spolupráce na konci dubna 2022 jsme prostřednictvím poboček Levných knih obsloužili přes 2 500 zákazníků a přijali k prodeji více než 40 000 vašich knih. Máme obrovskou radost, že spolupráci nyní rozšiřujeme po celé České republice!

Postup pro odeslání knih do Knihobotu prostřednictvím pobočky Levných knih přitom zůstává stejný – jak jste na to zvyklí. Výhoda spočívá v ušetření času stráveného balením knih (knihy nebalíte!) a v logisticky ekologickém řešení, kdy se jednou jízdou odbaví více zákazníků najednou a kurýr nemusí jezdit ke každému z nich zvlášť. 🚛

Jaké knihy k nám můžete přinést? Knihy z posledních 30 let ve výborném stavu bez závažnějších poškození a plísně. V případě, že si chcete ověřit, zda o Vaše knihy máme zájem, doporučujeme nám poslat souhrnnou fotografii hřbetů knih, které prostřednictvím Knihobotu chcete prodat. Do 24 hodin Vám pošleme schvalovací e-mail, a vy tak budete vědět, že prodej vašich knih má smysl. ♻️

Knihobot přijímá knihy k prodeji osobně a bez balení po celé České republice – v 58 příjmových místech!

Co musíte vědět, než se do Levných knih vydáte?

Na pobočce Levných knih stačí oznámit, že posíláte knihy do Knihobotu a nahlásit jméno, e-mail a telefonní spojení. Tyto údaje nám Levné knihy předají spolu s vašimi knihami.❗️Doneste, prosím, maximálně 20 knih najednou.

Po prodeji dostanete 60 % z ceny prodané knihy, minus 29 Kč.

Kam knihy přinést? Všechny pobočky a jejich otevírací dobu najdete tady.

Raději menší množství a častěji ♻

Jestli třídíte knihovnu pravidelně, je pro vás právě tahle možnost výhodnější. Nemusíte se zabývat balením knih, stačí je vzít do plátěnky cestou na nákup. Berte tolik, kolik unesete na jeden zátah. Maximálně tedy do 20 ks najednou.

Pokud děláte velkou čistku a máte knih hodně, rádi vám s nimi pomůžeme. Pošlete nám fotku a až ji schválíme, vyberte si pro převoz kurýra GLS. Vyšleme ho za vámi na naše náklady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *