Vybíráme nejoblíbenější kuchařky

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější kuchařky nejen o tradiční kuchyni nebo pečení, ale i o zdravé stravě nebo dietách.

Poklady klasické české kuchyně
Roman Vaněk

Roman Vaněk - Poklady klasické české kuchyně
Pro recepty sáhl autor do skutečně klasické české kuchyně, jakou vařily naše babičky – název tady skutečně nelže, jde o opravdové poklady!

Velká domácí kuchařka
Ladislav Nodl

Ladislav Nodl - Velká domácí kuchařka
Kuchařka přináší přes 2000 receptů na každodenní i sváteční vaření a navíc 40 stran školy vaření, kde jsou vysvětleny základní postupy vaření a pečení.

Česká domácí kuchařka
Jaroslav Vašák

Jaroslav Vašák - Česká domácí kuchařka
Současná česká kuchyně obohacená o evropské a světové trendy nabízí zdroj inspirace v každodenní přípravě pokrmů, lákavé kombinace a typické vůně.

Sladká kuchařka
Jemma Wilson

Jemma Wilson - Sladká kuchařka
Sladká kuchařka z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube” od Cupcake Jemmy ukazuje klasické i zcela nové recepty, které dodají šmrnc vašemu pečení

Koláče
Alena Hrbková

Alena Hrbková - Koláče
 První z řady kuchařek z Edice Apetit vám nabídne sto prověřených receptů na skvělé koláče. S touto kuchařkou si budete pečení užívat!

Péct, milovat a žít
Josef Maršálek

Josef Maršálek - Péct, milovat a žít
Josef Maršálek je proslulý cukrář.  O tom, jak se naučil péct u svých babiček či jak narazil po návratu do Čech vypráví v této knize doplněné o fotografie i recepty.

Domácí kuchařka
Dobromila Magdalena Rettigová

Kuchařka ze všech nejtradičnějších! 🙂 Tato vyšla u příležitosti 200 let narození autorky. Navíc obsahuje i rady do života a ukázky z beletrie Rettigové.

Ketodieta
Jana Ulíková

Jana Ulíková - Ketodieta
Zjistěte, jak vlastně ketóza funguje, co byste měli do svého jídelníčku zařadit a co z něj naopak vynechat. S více než sto recepty zhubnete snadno, zdravě, a hlavně s chutí.

Jíme zdravě s Fitrecepty
Barbora Hlubučková

Barbora Hlubučková - Jíme zdravě s Fitrecepty
Snídaně, polévky, pomazánky a tak dále. U každého receptu najdete kromě jednoduchého postupu také nutriční hodnoty a tipy, čím jídlo ozvláštnit.

Už vás vaše kuchařky nebaví? Pošlete je dál a dejte jim nový život 💚♻️ Knihobot je za vás nafotí a vystaví na e-shop. Stačí vyplnit formulář. Knihy odešlete na naše náklady a o výdělek se společně rozdělíme.