Vánoce s Knihobotem letos startujeme dřív

… ať to všechno stihneme. Nechceme plašit, ale dopravci a pošťáci plaší, že budou mít tento rok problém rozvozit všechny zásilky.

Jindy bychom říkali, že v listopadu je na dárky ještě brzo, ale tento rok bude náročnější. Proto doporučujeme objednat knihy pod stromeček co nejdříve, ať je stihnete zabalit.

Dárky pro knihomoly neodkládejte

Zdá se, že Ježíšek letos obstará většinu dárků online. Kvůli tomu očekávají přepravní společnosti větší nápor a přesun balíků může trvat déle. Takže postupujte strategicky, ať knížky nemusí trávit Vánoce osamocené někde v depu 🙂

My samozřejmě uděláme maximum a zásilky pošleme rádi ještě 23. prosince, v tu chvíli to ale už žádný dopravce nestihne mimo Prahu doručit.

Výdejna v Holešovicích bude fungovat do středy 23. 12. včetně. Knihy jsme schopni připravit k osobnímu vyzvednutí ještě v ten den.

Předvánoční balíčky dostanete navíc s novou záložkou.

O svátcích bude Knihobot zavřený. Na pár dní se zavřou i naši šéfové – s knihami o tom, jak dělat knihobotí služby pořád lepší a lepší. A až je dočtou, pošlou je zpátky do oběhu. Takových knížek asi bude víc, přece jen nás čeká pověstný vánoční úklid…

Tým knihobot.cz

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *