Chcete si knihy nakoupit, rovnou i nějaké prodat a ještě u toho být šetrní?

Využijte naši službu výměnný balík. Je to jednoduché, elegantní a proto šetrné. Vy nemusíte fotit knihy, které chcete prodat a kurýr jede jenom jednu cestu, takže šetříme přírodu.

Jak to funguje?

První část probíhá tak, jak jste při objednávání čehokoliv zvyklí. Kurýr DPD vám přiveze objednané knihy až ke dveřím. Teď přichází ta elegantní část, takže pozor.
Při převzetí vaší objednávky stačí kurýrovi předat balíček s knihami, které chcete prodat. Kurýr již bude mít připravený adresní štítek, který na balík nalepí. Jedinou vaší starosti proto bude pečlivé zabalení knih, aby se cestou k nám nepoškodily. Balík může být jen jeden, za to ho ale můžete maximálně naplnit. Jen pamatujte na bezpečí knih. 🙂

Jak knihy zabalit?

Co je potřeba pro výměnný balíček splnit?

Běžně nám lidé nabízí knihy k prodeji tak, že nám pošlou fotky knih a my posoudíme, jestli jsou smysluplně prodejné, nebo ne. Více zde: https://knihobot.cz/jak-prodat-knihy To u výměnného balíčku pro zjednodušení odpadá, ale nenabízíme ho v objednávce všem. Aby se vám výměnný balíček zobrazil, tak je potřeba splnit dvě podmínky:

  1. Průměrná cena vámi objednaných knih musí být 100 Kč a více, protože předpokládáme, že nám pošlete knihy v podobné hodnotě. Pokud by měly vaše knihy hodnotu výrazně nižší, tak se nám tato služba nevyplatí. Knihy, které se prodávají za 30 Kč, bohužel nemá smysl do prodeje posílat.
  2. Vaše objednávka musí být menší než 6 knih. U více objednaných knih stoupá pravděpodobnost, že je k vám budeme muset poslat ve více balíčcích. DPD nám ale umožňuje jen výměnu jednoho balíčku za jeden balíček.

Ve skutečnosti to není velké omezení. Průměrná objednávka má lehce přes tři knihy s průměrnou cenou knihy kolem 160 Kč, takže se do našich limitů většina z vás pohodlně vejde.

Jaké knihy je vhodné k nám poslat se dozvíte zde:

Jak objednat výměnný balíček?

Klasicky si objednejte knihy u nás na e-shopu https://knihobot.cz/. Je nutné zvolit dopravu DPD. Po objednání se vám zobrazí stránka s nabídkou výměnného balíčku, kde si ho můžete jednoduše zvolit. A je to! Můžete se už jen těšit až vám kurýr doveze novou porci čtiva. Jen pozor, knihy odesíláme velmi rychle, tak ať máte balíček připravený. Kurýr vám může klepat na dveře už zítra.

Pokud chcete poslat balíčků s knihami do prodeje víc, mrkněte sem: https://knihobot.cz/jak-prodat-knihy

2 komentáře na “Chcete si knihy nakoupit, rovnou i nějaké prodat a ještě u toho být šetrní?”

  1. Dobry den, rozumím dobre, ze se můžu jednorázově zbavit knih, aniz bych vyla vazana odberem dalsich? Tridim a nekterym kniham se jiz vracet nebudu.

    1. Dobrý den,
      u výměnného balíku si musíte nejprve knihy objednat (koupit) a při obdržení balíčku dáte kurýrovi knížky do prodeje přes Knihobot. Pokud chcete knížky POUZE PRODAT, využijte prosím naši hlavní službu zde: https://knihobot.cz/jak-prodat-knihy – pošlete nám fotku knížek přes formulář (na odkaze) a my se vám ozveme. Žádné knížky kvůli tomu kupovat nemusíte 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *